Pomôžeme Vám s rekuperáciou

Vybrať správny rekuperačný systém je hračka, ak viete čo je dôležité.

Naši špecialisti Vám s výberom radi pomôžu. Či máte projekt alebo hotovú stavbu máme pre Vás riešenie. Obráťte sa na nás.

 

Kliknutím na CHCEM PONUKU súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Čo od nás získate?

Špeciálne balíkové ceny

Podľa informácií o Vašom dome, Vám odporučíme špeciálny balík prvkov, ktorý obsahuje všetky potrebné časti rekuperačného systému. Navyše je v zvýhodnenej cene. Ak balík prvkov nepasuje, máme množstvo prvkov na rekuperáciu z ktorých vyskladáme systém rekuperácie pre Váš dom namieru.

Cena na mieru

Flexibilná cenotvorba. Predávame vždy len to, čo naozaj potrebujte. Vašu nákupnú predstavu usmerníme tak, aby ste mali funkčný systém za najoptimálnejšiu cenu. Cenu komponentov neustále upravujeme.

Prehľadné návody

Návod vám ukáže ako osadiť jednotlivé prvky. Pri dodržaní postupu nemáte čo pokaziť. Ak si neviete poradiť obrátite sa na nášho špecialistu.

Poradenstvo ZADARMO

Naším zákazníkom poskytujme poradenskú podporu pri riešení ich nápadov. Pomocou návrhovej karty a montážnej karty viete svoju predstavu uviesť na správnu mieru. Alebo Vás usmerníme tak, aby vznikol funkčný a ľahko realizovateľný systém rekuperácie. Navyše neustále tvoríme inštruktážne videá, kde jednoduchým spôsobom vysvetľujeme ako realizovať montáž rekuperácie čo najjednoduchšie.

Potrebujete pomoc?

Kontaktujte nás na našej info linke 0911 640 055 alebo nám zadajte vaše údaje do formulára a my vás budeme kontaktovať. Budeme potrebovať vašu predstavu o rekuperačnom systéme + pôdorys domu, v ktorom sa bude rekuperácia realizovať.

Odporučíme Vám balík prvkov ktorý najlepšie spĺňa požiadavky Vášho domu.

Obráťte sa na nás.

 

Kliknutím na CHCEM PONUKU súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Kontaktný formulár

Spôsob spracovania osobných údajov nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.

Adresa

TWG-energo, s.r.o.
Rosinská cesta 15
010 08 Žilina

Infolinka

+421 911 640 055

Share This